| Start | Realizacje | Kontakt

Poszukujemy pracowników

W związku z kolejnym krokiem w rozwoju, nasza spółka Frankiewicz Energy poszukuje osoby do pracy na stanowiska:
AKTUALNE
Autoryzowany Specjalista ds. OZE
Opis stanowiska:
• Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych
na powierzonym regionie.
• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Dobór mikro-instalacji uwzględniając
potrzeby klienta.
• Przygotowywanie i negocjowanie oferty.
Szukamy osób z województw: wielkopolskiego,
lubuskiego, dolnośląskiego, łódzkiego,
zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku
przedstawiciela handlowego.
• Mile widziane doświadczenie lub
wiedza z zakresu branży energetycznej.
• Znajomość branży OZE będzie atutem.
• Umiejętności sprzedażowe.
• Silna motywacja do pracy i orientacja na cel.
• Prawo jazdy kat B.
• Umiejętność planowania własnej pracy,
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje).
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
• Wsparcie w zakresie umawiania spotkań.
• Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe.
• Dobrą atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać na e-mail: energy@firmafrankiewicz.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowiska:
AKTUALNE
Telemarketer
• Kontakt telefoniczny z potencjalnymi
klientami biznesowymi,
• Umawianie spotkań handlowych,
• Ścisła współpraca z działem sprzedaży,
• Raportowanie w arkuszu kalkulacyjnym.
Wymagania:
• Doskonałe umiejętności
interpersonalne i komunikacyjne,
• Dyspozycyjność,
• Odpowiedzialność i rzetelność,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Mile widziana znajomość branży OZE.
Oferujemy:
• Umowę zlecenie w okresie próbnym,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
• Praca w godzinach 8-16 lub 9-17,
• Miła atmosfera w pracy.

Katarzyna Garczarek
koordynator działu handlowego
tel. 739 517 975
email: energy@firmafrankiewicz.pl
Andrzej Świniarski
dyrektor handlowy
tel.: 573 451 955
email: a.swiniarski@firmafrankiewicz.pl
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Przegłos